Garantált minőség 1954 óta

Garantált minőség
1954 óta

BOLTI ELADÓ

Győri székhelyű termelői halboltunkba felvételt hirdetünk azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • A vásárlók szívélyes fogadása, kiszolgálása, tájékoztatása,
  • A termékek vonzó kihelyezése, a húsos pult megfelelő működésének biztosítása
  • A termékek minőségének, frissességének biztosítása
  • A munkakörnyezet rendben tartása,
  • Leltárak lebonyolítása, kapcsolódó adminisztráció, heti elszámolások elkészítése,
  • Számlázás, pénztárgép kezelése

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Pénztárgép használatának ismerete, gyakorlott készpénz használat /visszaadás/

Előnyök:

  • Szakirányú végzettség
  • Kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • biztos, kiszámítható munkahely
  • munkábajárás költségtérítése
  • cafeteria kártya

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a bajcshal@bajcshal.hu e-mail címen.

CSOMAGOLÓ, CÍMKÉZŐ (Folyamatosan várunk jelentkezőket!)

Munkavégzés helye: Kisbajcs

Munkaidő : Teljes munkaidős, napi 8 óra (reggel 600-1420)

Feladatkör:
- áru kézi csomagolása, címkézése
- csomagológépek kezelése
- árumozgatás
- munkahely rendben tartása

Követelmények
- minimum 8 általános iskolai végzettség
- napi 8 órás állómunka vállalása hideg környezetben
- pontos munkavégzés
- megbízhatóság
- büntetlen előélet
- csomagolói vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Bérezés: megegyezés szerint.

KÉRJÜK SZAKMAI ÖNÉLETRAJZÁT ÜZEMVEZETŐNKNEK KÜLDJE EL! ELÉRHETŐSÉGE: uzemvezeto@bajcshal.hu

Ha kérdése lenne keresse Kocsis Sándort a 06-30/373-9686-os telefonszámon.